Мова  UkrainianRussian

Жалюзі вертикальні

Жалюзі вертикальні

Вертикальні жалюзі - відмінне рішень для створення свого індивідуального інтер'єру, це поєднання практичності і краси. Ми пропонуємо вам виключно якісні вироби з широким асортиментом матеріалів і колірних рішень. Колись вони використовувалися тільки в офісах, то зараз ви можете їх використовувати в будь-якій кімнаті, як самостійно, так і в місці з декоративними шторами.

Тут ви бачите вертикальні жалюзі фото в інтер'єрі:

жалюзі вертикальні тканинні фото в інтер'єрі будинкужалюзі вертикальні тканинні фото в інтер'єрі спальніжалюзі вертикальні тканинні фото в інтер'єрі прихожей

Ми реалізуємо жалюзі вертикальні з ламелей шириною 89 мм і 127 мм. Тканини жалюзі просочені спеціальними нешкідливими просоченнями зі волого і пиловідштовхуючими властивостями, завдяки їм вертикальні жалюзі також довговічні і виглядають завжди як нові, навіть після вологого або механічного чищення.

Вони не тільки захищають приміщення від сонячних променів, але також відмінно вписуються в інтер'єр будь-якого будинку і надають йому неповторну родзинку.

Купивши у нас вертикальні тканинні жалюзі, Ви можете втілити в життя будь-яку свою задумку, комбінуючи матеріали з різними фактурами, підбираючи агресивні яскраво-темні або спокійні світлі кольори. Тканини, з яких зроблені ламелі, дуже практичні і довговічні, їх асортимент дуже широкий: важкі гардинні тканини, також жакардові (з машинною вишивкою) або натуральні шовкові тканини.

Жалюзі вертикальні дуже легко управляються: ламелі повертаються на 180 ° за допомогою ланцюжка, а за допомогою спеціальної мотузки вони збираються в кілька груп.

Вертикальні жалюзі фото варіантів збірки:

Варіанти збірки вертикальних жалюзі

Виріб надійно кріпиться і фіксується у віконному отворі, ви можете бути впевнені в безпеці людей, які знаходяться поруч.


Чому вам вибрати вертикальні жалюзі? Ось відповіді на ваше запитання!

  • Завдяки їм ви можете доповнювати інтер'єр приміщення, надавати йому затишок і неповторний стиль.
  • Ви можете плавно регулювати світловий потік.
  • Якщо потрібно повністю звільнити вікно, ви легким рухом зможете це зробити.
  • Тканини ламелей довговічні і мають пило і вологовідштовхувальні властивості.
  • Вертикальні жалюзі можуть використовуватися в дуже великих отворах: ширина до 5,8 метрів, а висота - необмежена.

У вас є можливість купити жалюзі вертикальні тканинні дешево, з доставкою. Ціна жалюзі вказана за 1м2. Ми дбаємо про наших клієнтів і реалізуємо тільки високоякісний товар, за доступними цінами!!!

Сортування
Відображати:
Жалюзі вертикальні тканинні ANNA 01
259.66грн.
Жалюзі вертикальні тканинні ANNA 04
259.66грн.
Жалюзі вертикальні тканинні ANNA 05
259.66грн.