Мова  UkrainianRussian

Жалюзі горизонтальні

Жалюзі горизонтальні
Ми пропонуємо Вам жалюзі горизонтальні з різними типами ламелей, які встановлюються на будь-які світлопрозорі конструкції - двері, вікна з металевим або дерев'яним профілем.
 
Горизонтальні жалюзі мають хороші відгуки від наших клієнтів, завдяки своїй, міцності і надійності, універсальності установки, широким спектром колірних рішень. Вони чудово поєднуються з будь-яким інтер'єром.

Жалюзі горизонтальні можна встановлювати практично будь-яким способом, вони можуть бути встановлені на вертикальних і похилих поверхнях, у віконному отворі або ж між подвійними рамами вікна.
Конструкція жалюзі проста і в той же час дуже надійна. Сам механізм управління ламелями знаходиться на верхньому карнизі вироби, а знизу є спеціальна рейка утяжелитель для стабілізації жалюзі, або при необхідності, фіксації за допомогою спеціальних кронштейнів.
 
Горизонтальні жалюзі поєднують в собі простоту, надійність, елегантність, практичність, універсальність, що дозволяє бути одним з кращих варіантів доповнення вашого інтер'єру.
 
У нас в наявності жалюзі горизонтальні з алюмінієвими ламелями шириною від 16мм до 50мм, а також дерев'яні горизонтальні жалюзі з ламелями по 25мм і 50мм.
 
Тільки у нас ви знайдете горизонтальні жалюзі високої якості в поєднанні з низькою ціною. Ви можете зробити замовлення прямо зараз !!!